NETGEAR porovnanie ceny

NETGEAR 16x10/100/1000 Desktop switch, GS116

NETGEAR 16x10/100/1000 Desktop switch, GS116

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. PROSAFE 16 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS116 16 high-speed, auto-sensing 10/100/1000 Mbps Ethernet connections Integrates 10, 100, & 1000 Mbps devices within a network Silently delivers up to 2000 Mbps on each Physical Specifications Dimensions (h x w x d): 27 x 285 x 103 mm (1.06 x 11.22 x 4.06 in) Weight: 0.9 kg (2 lbs) Network Ports 16 RJ-45 auto-sensing UTP ports Forwarding Mode Store-and-Forward Performance »

NETGEAR 16x10/100 Desktop switch, FS116GE

NETGEAR 16x10/100 Desktop switch, FS116GE

Netgear FS116, 16x 10/100 Port switch, exter. zdroj KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI Automaticky zistí správnu rýchlosť siete: 10 alebo 100 Mb / s Tichá prevádzka, konštrukcia nepotrebuje vstavané ventilátory Nie je potrebný žiadny softvér, ktorý by bolo potrebné konfigurovať, pracuje hneď po pripojení Kompaktné robustné kovové puzdro pre roky spoľahlivej prevádzky Možnosť rýchleho ethernetového pripojenia Neriaditeľnými prepínače FS105, FS108 a FS116 sú kvôli jednoduchej integrácii zariadenia založené na štandardoch pre ethernet (10 Mb / s) a rýchly ethernet (100 Mb / s). Tieto prepínače majú 5, 8 alebo 16 portov. Všetky porty »

NETGEAR 8xGIGABIT Desktop switch, GS108GE

NETGEAR 8xGIGABIT Desktop switch, GS108GE

Funkce managementu Typ přepínače: nespravované Možnosti připojení Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T Zadní konektory: 8x 10/100/1000 (RJ-45) Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u Plně duplexní režim: Ano Podpora kontroly toku: Ano Přenos dat Tabulka MAC adres: 8000 pol. Podporované přenosové rychlosti: 10/100/1000 Mbps Kapacita přepínání: 16 Gbit/s Maximální přenosová rychlost: 1 Gbit/s Hmotnost a rozměry Hmotnost: 760 g Napájení Spotřeba elektrické energie: 14 W Technické detaily Zdroj katalogového listu produktu: . Osvědčení Bezpečnost: UL (UL 1950), »

NETGEAR - 5 PORT GIG. Desktop switch, GS105GE

NETGEAR - 5 PORT GIG. Desktop switch, GS105GE

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS105 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your network Incorporates Plug-and-Play ease of use Physical Specifications Dimensions: (w x d x h) 94 x 101 x 27 mm (3.7 x 3.9 x 1.1 in) Weight: 0.28 kg (0.62 lbs) Network Ports 5 auto-speed-sensing UTP ports Forwarding Mode »

NETGEAR 8 PORT 10/100 SWITCH WITH 4 PORT POE

NETGEAR 8 PORT 10/100 SWITCH WITH 4 PORT POE

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. PROSAFE™ 8 PORT 10/100 SWITCH WITH 4 PORT POE FS108P Supply power to wireless access points and surveillance cameras over Cat-5 cabling IEEE 802.3af power on up to 4 ports 8 10/100 Mbps Ports with AutoUplink™ Network Ports: 8 auto-speed-sensing 10/100 RJ-45 ports Network Protocol and Standards: IEEE 802.3i 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.3af DTE Power via MDI Performance »

NETGEAR N300

NETGEAR N300

WiFi USB adaptér WiFi 802.11b/g/n (11/54/300Mbps), mini USB 2.0. WNA3100M představuje možnost jak připojit starší stolní počítače nebo notebooky pomocí rychlého standartu 802.11n. Bezdrátový přenos dat pak může dosahovat až 300 Mbit/s. Samozřejmostí je i zpětná kompatibilita se staršími standarty 802.11 b/g. I přes jeho malé rozměry umožňuje plynulý přenos dat pro surfování po internetu, emailovou komunikaci ale i hraní online her nebo streamování videa.Pro propojení slouží funkce Push 'N' Connect, která jediným stiskem tlačítka zajistí bezpečné připojení. Jeho malá velikost neomezuje při používání přenosných zařízení a »

NETGEAR 24x10/100 SmartSwitch,Full PoE,2GB,2SFP

NETGEAR 24x10/100 SmartSwitch,Full PoE,2GB,2SFP

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. PROSAFE™ 24+4 10/100 SMART SWITCH WITH FULL POE FS728TP Full 24 10/100 Smart Switch with 24 PoE Ports Four gigabit ports for high speed connections Easy-to-manage web-based GUI Network Protocol and Standards Compatibility: IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3z 1000BASE-X IEEE 802.3x full-duplex flow control IEEE 802.3af (Power over Ethernet) Power Supply: Power Consumption: »

Netgear JFS524E Prosafe Plus

Netgear JFS524E Prosafe Plus

Tento produkt je možný konfigurovat pomocí jednoduché utility. Přepínače řiditelné prostřednictvím PC utility Tato rodina přepínačů nabízí možnosti sledování a správy, neomezuje se jen na pouhé propojení stanic. Veškeré funkce jsou k dispozici za velice dostupnou cenu, která z těchto přepínačů činí ideální volbu při přechodu ze základních neřiditelných přepínačů Společné vlastnosti PROSAFE PLUS přepínačů · Rychlé propojení technikou plug and play nebo jednoduché nastavení průvodcem · Zajištěna kvalita služby (QoS) prioritizací síťového provozu · Správa šířky pásma pro předejití zahlcení · Podpora virtuálních LAN (VLAN) pro »

NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity - Small size for high density fiber connections - Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot - 1000BASE-SX connectivity - LC connectors - Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables - Adds fiber »

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP

SpolečnostNetgearposkytujeucelenéřešeníproSMB,kterávynikajívýkonemaspolehlivostí.Spolusjednoduchouinstalacíasprávouzískávátešpičkovéřešení,kterémávelmipřiznivénákladynapořízeníaprovoz. PROSAFE™GBICMODULE1000BASE-LXFIBERSFP AGM732F Smallsizeforhighdensityfiberconnections MeetsSFPGBICstandardforusewithanySFPGBICcompliantslot 1000BASE-LXconnectivityover10Km »

Netgear JGS524 ProSafe 24-port Unmanaged Gigabit Rackmount Switch JGS524-200EUS

Netgear JGS524 ProSafe 24-port Unmanaged Gigabit Rackmount Switch JGS524-200EUS

SpolečnostNetgearposkytujeucelenéřešeníproSMB,kterávynikajívýkonemaspolehlivostí.Spolusjednoduchouinstalacíasprávouzískávátešpičkovéřešení,kterémávelmipřiznivénákladynapořízeníaprovoz. Specifikace: NetworkPorts JGS516:1610/100/1000Mbpstwisted-pairRJ-45ports JGS524:2410/100/1000Mbpstwisted-pairRJ-45ports »

Netgear FS116P ProSafe 16x 10/100 Unmanaged Desktop Switch, 8 portů je PoE FS116PEU

Netgear FS116P ProSafe 16x 10/100 Unmanaged Desktop Switch, 8 portů je PoE FS116PEU

SpolečnostNetgearposkytujeucelenéřešeníproSMB,kterávynikajívýkonemaspolehlivostí.Spolusjednoduchouinstalacíasprávouzískávátešpičkovéřešení,kterémávelmipřiznivénákladynapořízeníaprovoz. PROSAFE™16PORT10/100DESKTOPSWITCHWITH8PORTPOE FS116P 16portůztoho8podporujetechnologiiPoE(PoweroverEthernet) 10/100Mbit/s,Full/Halfduplexprokaždýport,autouplink indikacepomocíLED SupplypowertowirelessaccesspointsandsurveillancecamerasoverCat-5cabling IEEE802.3afpoweronupto8ports Powersupto8Accesspoints,8VoIPphones,8IP-basedSurveillancecameras NetworkPorts 16autospeed-sensing10/100MbpsRJ-45ports NetworkProtocolandStandards »

NETGEAR 48x10/100/1000 L2, Manag,4xSFP, GSM7248

NETGEAR 48x10/100/1000 L2, Manag,4xSFP, GSM7248

Physical Interfaces RJ-45 Connectors for 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T (Auto Uplink™ on all ports): GSM7224-200 24 ports GSM7248-200 48 ports Small form-factor pluggable (SFP) modules for fiber Gigabit Ethernet interfaces: GSM7224-200 4 slots GSM7248-200 4 slots RS-232 console port Layer 2 Services IEEE 802.1Q static VLAN (1024) IEEE 802.1p Class of Service (CoS) IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol IEEE 802.1v Protocol VLAN & Port VLAN and MAC-based VLAN Voice VLAN Guest VLAN IP subnet-based VLAN IEEE 802.1 Q-in-Q IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree IEEE 802.3ad Link Aggregation »

Netgear 8x10/100 VPN Firewall Switch, 8 VPN tunelů

Netgear 8x10/100 VPN Firewall Switch, 8 VPN tunelů

Kabelový/DSL firewall ProSafe™ s 8portovým 10/100 ethernetovým přepínačem. VPN firewall NETGEAR FVS318 ProSafe™ poskytuje ochranu profesionální úrovně za rozumnou cenu. Tento VPN firewall se směrovačem se schopností připojení k širokopásmovému připojení zajišťuje ochranu před útoky DoS (odmítnutí služby), detekci narušení pomocí stavové inspekce paketů (SPI), filtrování URL přístupu a obsahu a také protokolování, reportování a výstrahy v reálném čase. Směrování NAT (překlad síťových adres) umožňuje sdílení přístupu k vašemu širokopásmovému připojení. KEY FEATURES * 8 VPN tunelů pro šifrovaný vzdálený přístup * Maximální »

Netgear SSL VPN Concentrator 25

Netgear SSL VPN Concentrator 25

PROSAFE™ SSL VPN CONCENTRATOR 25 SSL312 Remote Access – Supports 25 concurrent tunnels and is tailored for the Small and Mid-Sized businesses. Provides browser based secure access to your corporate network. No client required on the users laptop for remote access. Uses SSL (Secure Sockets Layer) a protocol popular in the world of e-commerce. Physical Specifications * Dimensions: 9.88 x 7.0 x 1.56in * Weight: 2.56 lbs (1.16kg) Hardware * SSL VPN Acceleration * Ethernet Ports: Two (2) 10/100 Mbps LAN, One (1) Serial Port * Auto-Sensing and Uplink™ on all ports Memory (Flash/DRAM) * 16/128 M Processor Speed * 200 MHz Mode of »

NETGEAR VPN CLIENT Software, 5 licences, VPNG05L

NETGEAR VPN CLIENT Software, 5 licences, VPNG05L

Robust encryption and authentication.Compatible with multiple Microsoft® Windows® platforms including Windows 7.Popis:Simple, Manageable, and Completely Secure Today's distributed mobile workforce requires secure remote access to corporate...

NETGEAR VPN CLIENT Software, 1 licence, VPNG01L

NETGEAR VPN CLIENT Software, 1 licence, VPNG01L

Robust encryption and authentication.Compatible with multiple Microsoft® Windows® platforms including Windows 7.Popis:Simple, Manageable, and Completely Secure Today's distributed mobile workforce requires secure remote access to corporate...

Netgear 8xGigabit VPN Firewall Switch,5 VPN tunelů

Netgear 8xGigabit VPN Firewall Switch,5 VPN tunelů

ProSafe 8portový gigabitový VPN firewall FVS318G * 5 VPN tunelů pro bezpečný vzdálený přístup * Poskytuje jak bezpečný přímý přístup, tak vzdálený zabezpečený přístup přes IPsec * Obsahuje obranu proti DoS, nabízí SPI, filtrování URL podle klíčových slov, logování, reporty a upozornění v reálném čase Popis: 5 VPN tunelů pro bezpečný vzdálený přístup 8portové gigabitové VPN firewally nabízejí zabezpečený IPsec přístup jak přímo, tak pro vzdálené klienty. Díky opravdovému firewallu s nastavitelnými pravidly nabízí tento VPN router vysoký výkon, správu prostřednictvím SNMP, obranu před DoS, SPI, filtrování URL podle klíčových »

Netgear 4xGig.WAN, SSL VPN Firewall, SRX5308

Netgear 4xGig.WAN, SSL VPN Firewall, SRX5308

Four Gigabit WAN ports for load balancing or failover protection. Hardware accelerated data flow architecture allows for 1Gbps of LAN-to-WAN throughput. Supports up to 125 IPsec VPN tunnels and 50 SSL VPN tunnels for secure remote access. Popis: Ultra High Performance Business-class Firewall Security The flagship model of the ProSafe firewall family — the SRX5308 is perfect for even the most demanding business networks. The SRX5308 features a hardware-accelerated data flow architecture that allows for 1 Gbps of stateful firewall throughput. This powerful VPN router is a high-performance, SNMP-manageable, network solution »

NETGEAR UTM25 FULL BUNDLE - 1year, UTM25EW

NETGEAR UTM25 FULL BUNDLE - 1year, UTM25EW

Jednotná bezpečnost brány pro rostoucí podnikové sítě bez kompromisu. Produkty z řady komplexních UTM bran vám nabídnou ty nejlepší možnosti obrany proti současným webovým útokům, e-mailovým nebezpečím a síťovým hrozbám. Škodlivý kód obsažený na webových stránkách, phishingové útoky, spam, zavirované e-maily, hackeři DoS útoky a další rizika jsou nyní běžnými součástmi sofistikovaných útoků, které snadno obejdou klasické firewally. Rozvíjející se podnikové sítě jsou nejvíce postiženými, jelikož oproti obrovským korporátním sítím často postrádají dostatek péče ke kompletnímu zabezpečení proti těmto hrozbám. Jelikož ucelená »


Porovnanie ceny - lacné NETGEAR zo spoľahlivých internetových obchodov. NETGEAR aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.